Eğitmenler

Uzman Klinik Psikolog

Fatma Aydın

Psikolog Fatma Aydın T.C Üsküdar Üniversitesi İnsan Ve Toplum Bilimleri Fakültesi İngilizce Psikoloji Bölümünden Onur belgesi ile mezun olmuştur.Üsküdar üniversitesi klinik psikoloji master eğitimine devam etmektedir.

  • Prof.Dr Nevzat Tarhan önderliğinde gerçekleşen Pozitif Psikoloji Kongresine katılmıştır.
  • Prof.Dr Sinan Canan'dan öğrenim hayatı boyunca dersler almıştır.
  • Asis.Prof.Mert Akcanbaş'tan travma sonrası stres bozukluğu dersini almıştır.
  • Okuduğu süreçte pozitif psikoloji dersi kapsamında İstanbul Üsküdar Yedam ve İstanbul Cerrahpaşa Yedam merkezinde 1.5 yıl madde bağımlılarıyla çalışmıştır.
  • NPİSTANBUL Beyin ve Ruh Sağlığı hastahanesinde(ümraniye ve feneryolu şubesi) 90 'ar gün arayla stajyer psikolog olarak vizitlere çıkmıştır. Burada panik bozukluk,travma sonrası stres bozukluğu,yaygın anksiyete bozukluğu,madde bağımlılığı,psikoz ,ağır depresyon,bipolar bozukluk, borderline kişilik bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluğu ile calismistir.
  • Üsküdar Üniversitesi MMPI eğitimi almıştır.Citeb Aile ve Çift Terapisi,Citeb Cinsel Terapi ve Citeb Boşanma Adaptasyonu Danışmanlığı eğitimlerini almış ve başarıyla tamamlamıştır.
  • Uzm.Psikolog Çağrı Kara ve Uzm.Psikolog Gökhan Göksu dan EMDR eğitimini almıştır.
  • Uzm.Psikolog Çağla Tuğba Selveroğlundan çocuk testleri eğitimini almıştır.(Meraklı Psikolog) (CATELL 2-A ZEKA TESTİ/CATELL 3-A ZEKA TESTİ-GESSEL GELİŞİM FİGÜRLERİ TESTİ-GOODENOUGH HARRIS BİR İNSAN ÇİZ TESTİ-PEABODY RESİM KELİME EŞLEŞTİRME TESTİ-METROPOLITAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ-FROSTIG GELİŞİMSEL GÖRSEL ALGI TESTİ-BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ-AGTE ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ-PORTEUS LABİRENTLERİ TESTİ-BENDER GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ).
  • Uzm.Klinik Psikolog Uğur Dalan’dan Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini almıştır.Alpaslan Otizm Vakfında otizmli çocuklarla çalışmalar yapmıştır...
Bu Sayfayı Paylaş

İletişim

+90 242 338 2016 - +90 212 232 2016
0545 335 2016 - 0545 337 2016
Etiler Mah. Evliya Çelebi Cad. No:23 İç Kapı No: 106 Muratpaşa / Antalya 07010


Vizyonder, kamu kurumları ve özel sektör firmalarına yönelik, Eğitim, Danışmanlık ve Yayın hizmetleri vermektedir.

vizyonder.org.tr

Vizyonder Psikoloji Akademisi - © 2023